12.10

12. října 2013 v 23:59 |  Diary
Ahoj,
tak nám začal víkend a mně se podařilo se vyhnout jídlu :) Ráno odjela hostmum s malou pryč, tak jsem vyhodila dva jogurty z lednice, aby tam nějaký ubyly, zobla jsem si Adipex a uvařila si zelený čaj. Když se vrátily okolo poledne domů, řekla jsem, ať pro mě oběd nedělají, že se najím venku. Pak jsem měla sraz s kamarádkou ve vedlejším městečku a šly jsme po obchodech a tak. Koupila jsem si pepsi light, ale zatím jsem z ní vypila jenom pár loků, to mi stačilo. Největší prohřešek dneska bylo střední cappuccino bez cukru, který má cca 150 kcal :/ Ale prostě jsme si šly sednou na kafe, tak jsem to holt porušila no..zas se kvůli tomu nehodlám nějak stranit lidí. Což mě ale přivádí k mýmu hlavnímu problému.

Příští týden v pátek máme jít do český restaurace na jídlo, ještě s dalšíma holkama a pak ještě možná někam pařit...Takže si asi budu muset dát nějaký jídlo. Ani mě tolik neštve, že něco budu muset jíst, jednou si přece můžu dovolit nějakou výjimku. Spíš se dost bojim toho, že jestli až do příštího pátku nebudu jíst, tak mi pak po tom jídle, ještě k tomu českým, bude asi hrozně zle..Tak nějak nevím, co s tím mám dělat :(


Domů jsem se vrátila až večer a už jsem doma nic nejedla, ani to nebylo divný, myslely si, že jsem jedla venku. Větší problém to bude ale zítra. To je neděle a oni tu dost dbaj na to, aby byl v neděli sváteční oběd. Zkusím se z toho nějak vykroutit a jít třeba zas ven nebo něco a pak říct (protože oni mi to nechají v ledničce), že si to sním až v pondělí, že teď už nemám hlad..No a v pondělí, až tu nikdo nebude, to půjde do koše. I když mně to vyhazování jídla hrozně vadí :( Je mi to nepříjemný a přijde mi to strašně hnusný, že oni za to platěj bůhvíjaký peníze (tady je jídlo opravdu hrozně drahý) a já to mám vyhodit..achjo.

Jinak je mi teď dost zle, bolí mě břicho z toho kafe, protože mám špatnej žaludek a kafe bych neměla moc pít ani normálně a na lačnouž vůbec ne. Taky mi z něj dost buší srdce. A vůbec je mi tak nějak divně...Tak snad se máte líp. Užívejte víkend.

Megs 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama